תכנית צמיחה וליווי אישית לאורח חיים בריא
נמאס לכם לסבול מכאבים? מעודף משקל?   לבקר אצל רופאים שלא מסתכלים לכם בעיניים?  להיות תלויים בכדורים או זריקות   ולוותר על הדברים שאתם הכי אוהבים לעשות? מודאגים מבריאות הילדים והמשפחה אבל לא יודעים מהיכן להתחיל?
 
תכנית הצמיחה והליווי  מיועדת לכל המעוניינים לעשות צעד קדימה ולשפר את הבריאות הכללית, להקנות הרגלי חיים בריאים ולהירפא ממחלות כרוניות בתהליך מובנה הכולל אבחון מקיף וליווי צמוד - על פי עקרונות שיטת 'הבריאות הטבעית'.   בסדרה של מפגשים מעוררי מוטיבציה תקבלו עידוד לקחת אחריות על בריאותכם ובריאות משפחתכם ולאמץ כלים מעשיים כגון:
  • אכילה נבונה ומודעת
  • תרגילים לשיפור הכושר הגופני והיציבה
  • תרגילי נשימה, הרפייה ודמיון מודרך
ביחד, נגלה את העוצמה החבויה בנו, נלמד על ההשפעה הייחודית של התזונה על בריאותנו ונהפוך אתגרים יומיומיים להזדמנויות לגדול ולצמוח - אל עבר סגנון חיים בריא ויציב לאורך שנים - חופשי ממחלות, כאבים והתמכרויות .
 
כמה זמן אורכת התכנית ומה היא כוללת?
תכנית הצמיחה האישית אורכת כ-3 חודשים (בהתאם לעמידה ביעדים שהצבנו לעצמנו) וכוללת:
  • 1 מפגש אבחון מעמיק
  • 2 פגישות מעקב פרונטליות
  • 7 פגישות מעקב מקוונות (סקייפ/טלפון)
  • 1 פגישת מעקב נוספת במתנה - בשווי 250 ש"ח
סה"כ 11 פגישות במחיר של 10!
 
מה כולל מפגש האבחון? איך עליי להתכונן אליו?
במפגש האבחון נעמיק ונבחן את הרגלי החיים, ההיסטוריה הרפואית, הצרכים והדפוסים ההתנהגותיים שלכם. אורך המפגש כ-90 דקות ומומלץ להצטייד בבדיקות דם עדכניות ומסמכים רפואיים רלוונטים.
 
מה כוללים מפגשי המעקב?
במפגשי המעקב נבחן את ההתקדמות אל מול המטרות שהוצבו בתחילת הדרך. נזהה מכשולים ואתגרים ונאיר חוזקות שגילינו בדרך דרך שיחת עידוד, מוטיבציה ומגוון כלי טיפול לניהול משברים. בין מפגש למפגש ינתנו "שיעורי בית" ומשימות שיסייעו לכם להוריד את הידע והכלים שקבלתם לחיים המעשיים היומיומיים. אורך כל מפגש כ-60 דקות.

מהי ההשקעה שלי בתכנית?
  • עלות של מפגש אבחון ו-9 מפגשי מעקב הינה - 2,650 ש"ח (כולל מע"מ) בתשלום אחד.
  • לנרשמים יוענק מפגש מעקב נוסף בשווי 250 ש"ח ללא עלות נוספת!  
כיצד משלמים? האם ניתן לפרוס לתשלומים? ומה עם קבלה?
בשלב זה, ניתן לשלם בצ'ק או במזומן.
ניתן לפרוס את הסכום ל-3 תשלומים שווים של 885 ש"ח בצ'קים דחויים שימסרו במפגש הראשון (כאשר הצ'ק הראשון יכתב לפרעון מיידי). קבלה אלקטרונית תישלח באימייל.
 
האם חייבים להתחייב לכל סדרת המפגשים? מה אם אני רוצה להגיע רק למפגש אחד ולהתנסות?
עלות מפגש האבחון היא 400 ש"ח ועלות מפגש מעקב היא 250 ש"ח. ניתן לקבוע מפגשים בודדים ללא התחייבות לסדרה כולה אך מניסיון העבר - מומלץ מאוד להתחייב לסדרה שלמה ולהגיע להחלטה שלמה של כניסה לתהליך מסודר שמגדיל את סיכויי ההצלחה להתמיד בשינוי הרגלים. כמו כן - בעת הרשמה מראש לסדרה מקבלים מפגש נוסף במתנה.
 
לקוחות מספרים...
 
לא רק שהבעיה שלשמה הגענו אליו נפתרה בזכות ייעוץ נכון וליווי יומיומי, כולנו התחלנו לאכול בריא יותר ומזין יותר. תודה!
משפ' כהן, רמת גן
 
חווינו תהליך אישי, ידידותי ומקצועי המאפשר לבצע צעדים מעשיים - אנחנו מכינים יותר אוכל בריא בבית וצמצמנו משמעותית את צריכת המזונות המזיקים. נרשמה הצלחה גם בקרב יורשי העצר המפונקים!
משפ' אלעד, תל-אביב
 
כשאני חולה או סתם לא מרגישה טוב ,יאיר הוא הכתובת לפנות אליה והכלים שהוא נותן עובדים יותר טוב מכל הרופאים ומכל הכדורים...
יעל, תל-אביב
 
המנטור שלי לענייני בריאות ותזונה! מסתבר שבריא זה גם טעים ואפילו מאוד :)
ממליצה בחום על הייעוץ והליווי המקצועי.
מיכל, אשדוד

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!


מילוי הטופס ללא התחייבות

שם פרטי *
שם משפחה *
מייל *
נייד *
Website
Facebook
Instagram/

אודות יאיר גת

יועץ בריאות טבעית, מנחה קבוצות ומייסד פשוט בריא לקידום אורח חיים בריא ומקיים בישראל.  בוגר מכללת אילמה לרפואה משלימה, בית הספר Medicoach לאימון בריאות ו-המרכז לתנועה טבעית לטיפול ביציבה ופיתוח גוף. השכלתו הפורמלית כוללת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני בלימודי איכות הסביבה.
 
מסעי האישי עובר דרך התמודדות עם דלקות פרקים ועודף משקל, לימודים תובעניים ובחינת החיים בקהילות אקולוגיות אל מול שעות לא שגרתיות במשרדי הייטק אפורים. בעשר השנים האחרונות אני חוקר את תחום הבריאות, התזונה והקיימות ומשתף את הידע והניסיון שצברתי כדי לחולל שינוי אמיתי בחייהם של הסובבים אותי.
"אם יש לי מסר עבורכם, כמחפשי בריאות - זהו מסר של תקווה, עליזות, כבוד ואהבה - לעצמכם" (הרברט מ. שלטון)